Теплові насоси Mitsubishi

Основою всього кліматичного обладнання Mitsubishi Electric є системи, які дозволяють максимально ефективно забезпечити комфорт для будь-якого типу приміщень. Кондиціонери, вентиляційні агрегати та теплові насоси виробництва компанії давно та успішно використовуються для опалення, охолодження та гарячого водопостачання житлових будинків, ресторанів і готелів, напівпромислових і комерційних приміщень.
Конкурентною перевагою теплових насосів Misubishi Electric є серія Zubadan Inverter, яка забезпечує стабільну роботу за низьких атмосферних температур до -28 оС при одночасному підтриманні 100% номінальної продуктивності теплового насосу на обігрів до -15 оС, чого немає у подавляючої більшості конкурентних моделей.>

Завантажити загальний каталог обладнання 2020 року.
В каталозі відображені зміни модельного ряду кліматичного обладнання в 2020 році, а також додана інформація про нові можливості систем.

Тепловий насос PUHZ-SHW112YHAR4-PUHZ-SHW230YKA2 Zubadan Inverter

Компанія Mitsubishi Electric представляє системи серії ZUBADAN.Вони розроблені для використання при низьких зовнішніх температурах до -28°C. Коефіцієнт сезонної енергоефективності такого обладнання може перевищувати значення 4,0.

Теплові насоси з інвертором (повітря-повітря) Zubadan MUZ-FH, Zubadan MUZ-LN VGHZ

Настінний внутрішній блок, серія Делюкс.

Робота в режимі нагріву до -25 ° С. Стабільна теплопродуктивність при низькій зовнішній температурі. встановлено електронагрівач піддону зовнішнього блоку.

Зовнішні блоки VRF-системи PUHY-HP Y(S)HM-A

Зовнішній блок City Multi Y ZUBADAN оснащений спеціальним ланцюгом парожидкостной інжекції хладагента. Вона забезпечує високу продуктивність теплового насоса при низьких температурах зовнішнього повітря. Завод-виробник гарантує роботу систем в режимі нагріву до -25ºС.

Охолодження-нагрів: 25,0 –63,0 кВт.

Мультисистеми з інвертором Mitsubishi Electric MXZ-2E/4E VAHZ Zubadan

Зовнішній блок.

Мультисистема з тепловим насосом дозволяє одночасно опалювати кілька приміщень, незалежно підтримуючи в кожному з них цільову температуру.

Робота в режимі нагріву до -25°С. Стабільна теплопродуктивність при низькій зовнішній температурі.

Охолодження-нагрів: 6,4-9,0 кВт.

Тепловий насос з інвертором Zubadan MUFZ-KJ VEHZ

Підлоговий внутрішній блок.

Робота в режимі нагріву до -25 °С. Призначений для приміщень, в яких неможливо розмістити настінні внутрішні блоки, а також для інтер'єрів, де краща підлогова установка.

Охолодження-нагрів: 3,4-6,0 кВт.

Канальна припливно-витяжна установка Lossnay LGH-RVX-E1

Моделі серії LGH-RVX-E1 оснащені безколекторними двигунами вентиляторів постійного струму, що забезпечує низьке споживання електроенергії.

Передбачена автономна робота, робота спільно з кондиціонерами серії Mr. Slim, а також у складі мультизональной VRF-системи City Multi.

Витрата повітря: 150-2000 м3/год.

Наші переваги