CentroPelet

Пелетні печі-каміни потужністю 6-32 кВт

CentroPelet – це серія пелетних печей-камінів для обігріву як невеликих дачних будівель, так і повноцінного теплопостачання та приготування гарячої води у приватних житлових будинках середнього розміру зі складом сім’ї до 4 чоловік.
Лінійка моделей CentroPelet Z доступна у моделях потужністю 6 та 9 кВт і призначена для обігріву однооб’ємних приміщень.
Модель CentroPelet ZS10 доступна у виконанні з номінальною теплопродуктивністю 9 кВт та оснащена вбудованими каналами для розведення нагрітого повітря по приміщеннях.
Лінійка печей CentroPelet ZV виготовляється у потужностіх 14-32 кВт і являє собою повноцінний котел центрального опалення з водяним контуром.

Переваги CentroPelet

- Компактний розмір
Сучасний дизайн
Естетика живого полум’я у інтер’єрі
Отвір для забору первинного повітря ззовні будівлі забезпечує ефективність процесу горіння та запобігає спалюванню кисню всередині приміщення, підвищує безпеку експлуатації
Вбудований вентилятор-нагнітач нагрітого повітря (крім моделі ZV14)
Висока експлуатаційна ефективність (ККД 92-95%)
Автономність до 24 годин
Управління через пульт дистанційного керування з тижневим програмуванням роботи
WIFI-підготовка для можливості віддаленого керування через Інтернет
Моделі ZV-серії з водяним контуром оснащені вбудованим циркуляційним насосом, розширювальним баком, запобіжним клапаном та системою контролю тиску і температури димохідних газів.

Наші переваги